Aktualności

Dynamiczna wymiana oleju

iko-launch mwNowy model urządzenia do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów firmy LAUNCH. Firma LAUNCH Polska sp. z o.o., generalny dystrybutor firmy LAUNCH Ltd. na polskim rynku wprowadza do oferty nowy model urządzenia do

Targi

Auto Expo Parts, Tires & Service

iko targi-autoserwis MWData: 11-13 września 2014
Miejsce: ul. Marsa 56c, Warszawa
Tematyka: Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne Auto Expo Parts, Tires & Service

Powered by Easytagcloud v2.1

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco
Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

jakiej firmy klucze
(1 wejść) (1) Gość
Narzędzia
W dółStrona: 12
TEMAT: jakiej firmy klucze
jakiej firmy klucze 3 lat(a), 9 mies. temu  
witam mam zamiar zakupić zestaw kluczy płasko-oczkowych i zestaw torksów jaką firmę wybrać aby troszkę posłużyły co polecacie
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

O: jakiej firmy klucze 3 lat(a), 9 mies. temu  
Polecam zestaw kluczy Yato bardzo dobra relacja ceny do jakości. Używam ich cały czas i bez zarzutu.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Zgadzam sie z kolegą w 100% równierz ich często używam i nie ma z nimi zadnego problemu.
W Sklepie widziałem zestaw COVAL -a , z covala mam płaskie i nasadki i równierz mnie nie ziawiodły a często ich używam. TRIUMF, JONESSWAY,CORONA,KUŹNIA mam narzędzia tych marek w warsztacie i moge je śmiało polecić.

panowie a co sądzicie o kluczach NEO są w podobnej cenie co HONITON ale mają 25 letnią gwarancje

NEO to bardzo dobre narzędzia i są dosyć przyzwoite ceny, też bym się skłaniał ku NEO ze względu na gwarancję.

jeśli chodzi o klucze płaskie - proxon
nasadki grzechotki i przedłużki wszystko mam Garnat lub Holexa
wkrętaki bity itp Wera
imbusy torxy garant
elektronarzędzia głównie Makita i Bosh
klucz dynamometryczny mam Yato
wszystko sprawdzone w ciężkich warunkach quadowo samochodowych

Do góryStrona: 12
Copyright © 2014 mamwarsztat