Konkurs AS motoryzacji

Lista TOP - najlepszych
blacharz303
39
kula_p
34
Lipton91
31
zobacz listę uczestników
Aktualny quiz Lista quizów

Aktualności

NetCar4u - samochody

iko-netcar MWZ myślą o małych i średnich wypożyczalniach pojazdów powstał portal NetCar4u.pl. Jest on pierwszym tego typu portalem w Polsce, ponieważ wyrównuje szanse dotarcia do klienta masowego dla małych i średnich wypożyczalni a jego podstawową funkcją jest wyszukanie pojazdu dowolnego typu w wybranym przez klienta terminie. Główną część portalu stanowi wyszukiwarka z systemem rezerwacji w trybie rzeczywistym ale niemniej ważnym elementem jest też aplikacja do zarządzania flotą dla wypożyczalni, która dla partnerów portalu jest bezpłatna. Dzięki niej wypożyczalnia może w prosty sposób zapanować nad rezerwacjami swojej floty pojazdów. Aplikacja pozwala bowiem na zobrazowanie stanu obłożenia pojazdów w kalendarzu lub na wykresie w wybranym terminie, a poprzez zmianę cen i możliwość dokonywania swoich rezerwacji pozwala ona na optymalne wykorzystanie floty. Więcej informacji na stronie www.netcar4u.pl

 

 

 

netcar4u

 
 

Targi

Targi oferty AUTO LAND

iko targi-autoland MWData: 10 maja 2014

Miejsce: OSTRÓDA-Polska

Tematyka: części zamienne, narzędzia i wyposażenie warsztatów

AUTO LAND

 
 

Powered by Easytagcloud v2.1

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco

Katalog warsztatów i firm

Klimatyzacja Samochodowa Jan Nosek

Pokaż na mapie Wola Rzędzińska 70 b
33-150 Wola Rzędzińska
małopolskie
Email: jn22@op.pl
Telefon: 606 159 169
Strona Internetowa

W branży klimatyzacji samochodowej jesteśmy od 1993 roku, to ponad 15 lat doświadczenia i praktyki zawodowej zdobytej za granica i w kraju.

Korzystamy z najnowoczesniejszych i w pełni automatycznych urządzeń. Podstawą sprawnie dzialającego układu klimatyzacji w samochodzie jest regularne serwisowanie to jedyny spósob na uniknięcie awarii i kosztownej naprawy.

Prowadzimy profesjonalny serwis klimatyzacji samochodowych wiodących marek: Toyota, Mercedes, Lexus, Audi, VW, Skoda, Seat i wiele innych.

 


Dodano: 2011-07-19 16:28:10   
Copyright © 2014 mamwarsztat